Vítám Vás na svých stránkách.

Omlouvám se, aktuálně stylingové služby z důvodu pracovního vytížení v jiném oboru neposkytuji.

O mně

Jmenuji se Eliška, je mi 25, baví mě lidi a baví mě móda! Baví mě, že se moji kamarádi bojí jít se mnou do hospody v mikině, a radši ji vymění za svetr, a baví mě, jak se moje kamarádky zastydí, když je potkám ve městě ve sportovní bundě :D. No ve skutečnosti je mi vlastně fuk, co mají na sobě, ale pokud už za mnou přijdou přímo s prosbou o radu, konečně si je prohlídnu, a snažím se do nich vcítit a poradit tak, aby se v tom cítili sví. A to je to, co mě vlastně baví nejvíc ;)

Taky mě baví psychologie, jejíž studium jsem loni dokončila, a věnuji se i psychoterapii. Miluju les a běhání a neuměle se pokouším o jógu. Zato zadek vám natrhnu na lyžích :P. Často mě najdete v divadle a nejčastěji v partě kamarádů, s kterýma trávím čas děláním čehokoli ze zmiňovaného a ideálně s dobrým pivem v ruce ;).

Kvalifikace?
  • Kurz stylingu ve Škole Stylu Backstage pod vedením jedinečné Alenky Šafratové
  • Rekvalifikační make-up kurz v Make-up institutu Prague
  • Hair design  kurz v Make-up institutu Prague
  • A hlavně nekonečné hodiny brouzdání po módních blozích i stránkách návrhářů, prohrabování mé skříně, pozorování oblečení lidí kolem, prohledávání kamenných i online obchodů a snaha o vlastní blogování ;)

Těším se, až poznám Vás, ať už se potkáme virtuálně na blogu nebo přímo v akci nad Vaším šatníkem a nákupy.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Těším se na sdílení všech Vašich myšlenek, nápadů, otázek i odpovědí.