Vítám Vás na svých stránkách.

Omlouvám se, aktuálně stylingové služby z důvodu pracovního vytížení v jiném oboru neposkytuji.

Služby


Komu můžu pomoci?

Ženám i dívkám každého věku, které by kladně odpověděly na některou z následujících otázek:

  • Máte prázdný šatník a nevíte co na sebe?
  • Máte plný šatník a nevíte co na sebe?
  • Chcete mít na každý den originální outfit, ale netrávit hodiny před zrcadlem?
  • Oblékáte se stejně už několik let a chtěly byste změnu?
  • Chcete ušetřit za nákupy zbytečně mnoha kusů oblečení, které nakonec neunosíte?
  • Potřebujete outfit na konkrétní příležitost?
  • Máte novou práci, která vyžaduje změnu oblékání?
  • Hledáte netradiční dárek pro svou kamarádku?
Mužům se prozatím omlouvám, v této oblasti na sobě ještě pracuji, a zatím si netroufám pro ně tyto služby nabízet.


Jak na to:

1. Úvodní konzultace Zdarma
Asi na půl hodinky sedneme na kafe a popovídáme si o tom, jaká jsou Vaše přání, a jakým způsobem Vám můžu pomoct. Ráda bych trošku poznala Vás a Vaše zájmy, abychom mohli společně vytvořit styl, ze kterého bude vyzařovat Vaše osobnost, a budete se v něm cítit skvěle. Můžeme se potkat nezávazně, a až potom mi řeknete, jestli a jakou službu byste si vybrala. Také můžeme toto setkání rovnou uskutečnit u Vás a vašeho šatníku nebo těsně před nákupy.

2. Třídění a reorganizace šatníku
Sejdeme se u Vás doma a budeme pokračovat v konzultaci, dozvíte se rady jak oblékat váš typ postavy, jak kombinovat, jaké jsou aktuální trendy atd. Jednoduše se Vám pokusím předat vše, co by Vás mohlo zajímat a budu mluvit a mluvit dokud mě nezastavíte :). U toho projdeme kus po kusu váš šatník, roztřídíme oblečení na pracovní, volnočasové, slavnostní apod., poradím konkrétní kombinace s maximálním využitím toho, co už máte, poradím co s doplňky a šperky a vytvoříme nákupní seznam, abyste už v obchodě neváhala, a kupovala jen to, co skutečně využijete.

3. Nákupy se stylistkou
Sejdeme se v nákupním centru (Olympia, Vaňkovka) nebo v centru města, záleží na Vás (klidně můžeme i jinde v Brně, jen musíte počítat s tím, že nebudu tak zběhlá v nabídce obchodů). Výběr konkrétních obchodů přizpůsobíme stylu a finančním možnostem. Opět si budeme především povídat o Vás a vašem stylu, jak jej vytvořit, doladit, o módních trendech a dalších vychytávkách. U toho budeme vybírat a zkoušet dokud se nepropracujeme k vašemu originálnímu osobitému stylu.

4. Stylový workshop s kamarádkami
Domluvte se s několika kamarádkami, ideálně aby vás nebylo víc něž pět. Sejdeme se u jedné z Vás a probereme aktuální trendy, vaše typy postav a doporučení, jak se podle nich obléct, kde nakupovat, jak kombinovat, jako oživit všední nudu nebo cokoli dalšího, o čem si budete přát něco dozvědět. Za optimální dobu považuji tři hodiny, ale čas lze po domluvě zkrátit i prodloužit a upravit pak podle něj i cenu. I před workshopem lze nejdříve domluvit půlhodinku zdarma, na které si můžeme ujasnit, co byste se rády dozvěděly.

Jak konkrétně takový den se stylistou vypadá si můžete přečíst i v článku o jedné z mých klientek na osobní styling.

Malé doporučení na závěr:
Za svou prací kromě pomáhání ženám být ještě krásnější vidím také aspekt šetření vaší peněženky a v neposlední řadě i planety ;). Ať už chcete kompletně novou image nebo jen obohatit garderóbu, doporučuji si mě prvně zavolat k vašemu šatníku a až potom do obchodu. Pak budu schopna doporučit Vám ke koupi skutečně jen to, co budete moci snadno kombinovat a dlouhodobě originálně využívat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Těším se na sdílení všech Vašich myšlenek, nápadů, otázek i odpovědí.